MODU Dissipante 1NPDA05300N, 10mm zw front, 448x313x214mm
Internal 365x300x210mm, Front 450x220x10mm, full aluminium, 3mm top/bottom
Fabrikant MODU
Artikelcode1NPDA05300N
0 ster(ren) met 0 review(s) Schrijf een review
Moet besteld worden!
Description:
1x   Frontal Panel in aluminium 10mm oxidized black
2x   Covers in 3mm alminium, black oxidized
1x   Back panel in 3mm aluminium, black oxidized
2x   Heatsinks 300x210x40mm, black oxidized, 0,20K/W each
Width:   Structure 445mm     internal 365mm
Depth:   300mm
Height:  210mm