MODU Slimline 1NSLA01280B, 10mm zilver front, 435x293x44mm
Internal 415x280x40mm, front 450x50x10mm, full aluminium, 3mm top/bottom panels
Fabrikant MODU
Artikelcode1NSLA01280B
0 ster(ren) met 0 review(s) Schrijf een review
Moet besteld worden!
Description:
1x   Frontal Panel in aluminium 10mm brushed silver
2x   Covers in 3mm aluminium, black oxidized
2x   Flanks in 10mm aluminium profiles, black oxidized
1x   Back panel in 3mm aluminium, black oxidized
Width:   Structure 435mm, internal 415mm
Depth:   280mm
Height:  40 mm