MODU Dissipante 1PD03400N, 3U/19" Schwartzes Front, 448x413x
Intern 365x400x120mm, Front 19", 483x132x4mm, 1mm Stahl Top/Boden Panele
Hersteller MODU
Artikelcode1PD03400N
0 Sterne in 0 Bewertungen Schreiben Sie eine Rezension
Wir müssen es bestellen!
Description:
Format: 3 unit
1x   Frontal Panel in aluminium 4 mm oxidized black, 19"  (483mm)
2x   Covers in 1mm steel, painted anti-scratch
1x   Back in 1mm steel, painted anti-scratch
4x   Heatsinks 200x120x40mm, black oxidized, 0,50K/W each
Width:   Structure 445mm    internal 365mm
Depth:   400mm
Height:  120mm