MODU Slimline 1SL04230N, 4U/19" Schwartzes Front, 435x237x16
Intern 415x230x165mm, 19" Front 483x176x3mm, 1mm Stahl Top/Boden Panele
Hersteller MODU
Artikelcode1SL04230N
0 Sterne in 0 Bewertungen Schreiben Sie eine Rezension
Wir müssen es bestellen!
Description:
Format: 4 Unit
1x   Frontal Panel in aluminium 4mm oxidized black, 19"  (483mm)
2x   Covers in 1mm steel, black painted anti-scratch
2x   Flanks in 10mm aluminium profiles, black oxidized
1x   Back panel in 3mm aluminium, black oxidized
Width:   Structure 435mm, internal 415mm
Depth:   230mm
Height:  165mm